Kariéra

Máte-li zájem o zaměstnání, svůj životopis prosím zašlete na email job@reisswolf.cz

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání naleznete ZDE

Volná pracovní pozice v oddělení SPISOVNY

Vedoucí týmu – Komerční spisovna REISSWOLF

Co očekáváme?

SŠ vzdělání

Řidičský průkaz sk. B

Uživatelskou znalost Outlook, Word a Excel

Zkušenost a praxe s vedením lidí

Zkušenosti s organizací práce ve skladu výhodou

Komunikační a organizační zkušenosti

Aktivní přístup ke svěřeným úkolů, pečlivost

Samostatnost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost

Základy anglického jazyka

Co Vás čeká?

Pracovní doba od pondělí do pátku (40h týdně)

Organizace práce ve skladu

Odpovědnost za plynulý chod spisovny a za řádné plnění zadaných úkolů

Administrativní činnost

Práce se sofistikovaným archivním systémem

Zázemí stabilní společnosti s řadou benefitů

Příjemný kolektiv

Pracoviště: Klíčany

Volná pracovní pozice v oddělení LOGISTIKY
Pokud máte zájem pracovat v české stabilní společnosti, jejíž služby dávají smysl a přidanou hodnotu kontaktuje nás na emailu job@reisswolf.cz
Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, řadu benefitů a přátelský kolektiv.
Požadavky na uchazeče:
řidičský průkaz B
fyzická zdatnost
komunikativnost
samostatnost, zodpovědnost
čistý trestní rejstřík

Zelená firma

Iso

Iso

ČSN EN ISO 9001:2016
ČSN EN ISO 14001:2016
ČSN EN ISO 27001:2014

ČSN EN ISO 50001:2012

Oddělovač

REISSWOLF likvidace dokumentů a dat, s.r.o.
U Dýhárny 1162
278 01 Kralupy nad Vltavou

Email: rw@reisswolf.cz
Telefon:

(+420) 315 722 821

(+420) 773 01 02 03

FacebookInstagram

Kontaktujte nás
Děkujeme vám za váš zájem o naše služby v oblasti skratace, archivace a digitalizace. Zavolejte nám nebo napište pro bližší informace.
+420 773 01 02 03
obchod@reisswolf.cz
x