Historie

Společnost REISSWOLF zajišťuje na celém území České republiky kompletní řešení skartace dokumentů a likvidaci datových nosičů již od roku 1996.

Lidé

Jsme absolutní jedničkou na trhu, disponujeme vybavením pro skartace s největší kapacitou v České republice a  náš prověřený stabilní team je zárukou bezpečnosti, kvality a spolehlivosti. Pro naše vážené klienty řešíme externí skartaci dokumentů v objemech od desítek kilogramů po tisíce tun. Máme k dispozici zařízení pro bezpečnou likvidaci všech druhů datových nosičů, jako jsou pevné disky HDD/SSD, CD/DVD/BD, datové pásky, čipové karty, SIM, flash disky a další nosiče dat a informací. Více o nás můžete vidět zde.

Od roku 2015 budujeme na okraji Prahy v obci Klíčany nejmodernější a po dokončení všech etap i největší archiv dokumentů v České republice, který nabízí uložení dokumentů a datových nosičů, včetně vysokokapacitního  požárně zabezpečeného trezorového uložení. Jen pro základní představu, do stávajících prostor by se pohodlně vešla čtyři dopravní letadla AIRBUS. Dokážeme ihned uložit kompletní archiv jekékoliv společnosti,  banky, pojišťovny nebo státní instituce. Více o archivačním komplexu naleznete zde. V našem archivačním komplexu provádíme také digitalizaci dokumentů, více informací zde.

 

 

Lidé

Společnost REISSWOLF má pro svou činnost vždy nejvyšší možné prověření od státních a cetifikačních autorit. Naše certifikáty naleznete zde.

Naší největší devizou jsou naši spolupracovníci. Mnoho z nich  se stará o spokojenost našich klientů již více než dvacet let. Především jejich zásluhou je jméno naší společnosti synonymem pro bezpečnou externí SKARTACI, ARCHIVACI a DIGITALIZACI.

 

 

 

 


Ing. Vlastimil Balín

Ředitel společnosti

 

Zelená firma

Iso

 

ČSN EN ISO 9001:2016
ČSN EN ISO 14001:2016
ČSN EN ISO 27001:2014

 

Oddělovač

REISSWOLF likvidace dokumentů a dat, s.r.o.
U Dýhárny 1162
278 01 Kralupy nad Vltavou

Email: rw@reisswolf.cz
Telefon:

(+420) 315 722 821

(+420) 773 01 02 03

 

FacebookInstagramLinkedInYoutube

REISSWOLF SKARTACE ARCHIVACE DIGITALIZACE CERTIFIKÁTY

O společnosti

Naši vlci

Lidé

Odkazy na instituce

RW ve světě

Ochrana osobních údajů

Skartace dat

Bezpečnostní nádoby

Likvidace dat

Doprava

Cyklus skartace dat

Archivace dat

 

 

Digitalizace dat

 

NBÚ certifikáty

ISO 9001

ISO 14001

ISO 27001

 

© 2016 REISSWOLF likvidace dokumentů a dat s.r.o. All Rights Reserved, Developed by 5Q
Kontaktujte nás
Děkujeme vám za váš zájem o naše služby v oblasti skratace, archivace a digitalizace. Zavolejte nám nebo napište pro bližší informace.
+420 773 01 02 03
obchod@reisswolf.cz
x