Skartace

Společnost REISSWOLF nabízí bezpečnou skartaci dat, která je vhodná jak pro živnostníky, malé firmy, tak i velké společnosti. Skartovat data je nezbytný proces, pokud chceme zamezit zneužití dat třetími osobami. Skartování, neboli likvidace dat zabezpečí bezpečné zničení a to jak účetních dat, smlouvy ale i elektronické nosiče. Co se týká elektronických nosičů, tak je nutné si uvědomit, že data nestačí z disku pouze smazat, protože i po smazání na disku fyzicky pořád zůstávají. Jsou definitně smazána v době kdy se na dané místo zapíší jiná data, ale to může být až za hodně dlouho.

Společnost REISSWOLF nabízí naším zákazníkům profi služby v oblasti skartování. Když využijete naše služby nebudete muset řešit problémy s expedicí dokumentů určených k likvidaci. Zajistíme přepravu auty a dokumenty bezpečně znehodnotíme. Přístup naší společnosti k přírodě můžete vidět v naší nové brožuře.
Cyklus skartace
Pro společnost REISSWOLF likvidace dokumentů a dat, s.r.o. jsou již řadu let samozřejmostí vysoké bezpečnostní standardy, spolehlivost a kvalita poskytovaných služeb. Více o našich certifikátech se dozvíte zde.
Poptávkový formulář
Systém služeb
Ucelený systém služeb v oblasti likvidace dokumentů a datových nosičů.
 • Pečlivé zjištění požadavků a potřeb zákazníka
 • Navržení optimálního systému řešení likvidace dat
 • Vypracování individuální nabídky
 • Likvidace dokumentů a datových nosičů včetně pevných disků na velkokapacitním drtiči s možností likvidace utajovaných informací
 • Doprava v rámci celé České republiky
 • Provedení nakládky u zákazníka
 • Možnost využití speciálních bezpečnostních kontejnerů
 • Zaměstnanci prověření Národním bezpečnostním úřadem
 • Vystavení certifikátu o provedené likvidaci a ekologickém nakládání s odpady
Individuální přístup
Společnost REISSWOLF přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně. Budeme velmi rádi, když nám zavoláte pro bližší informace nebo využijete možnost vyplnění poptávkového formuláře pro získání nezávazné kalkulace služby, kterou poptáváte. Náš vyškolený personál Vám předá veškeré informace a zeptá se Vás na konkrétní parametry služby kterou poptáváte.
Co skartujeme
V následujícím seznamu najdete typy dokumentů a dokladů, které vám pomůžeme skartovat: dokumenty, občanské a řidičské, průkazy, pasy, platební karty, CD, DVD, hardisky, videokazety, diskety.

Skartace výše uvedených materiálu provádíme s maximální mírou zabezpečení. Pro naší společnost není klišé, že naši zákazníci jsou na prvním místě. Vyzkoušejte nás!
Společnost REISSWOLF přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně. Budeme velmi rádi, když nám zavoláte pro bližší informace nebo využijete možnost vyplnění poptávkového formuláře pro získání nezávazné kalkulace služby.
Poptávkový formulářKontakt
Bezpečnost
Níže najdete čtyři hlavní kroky které charakterizují proces archivace a skartace

I. uschování dokladů u podnikatele (živnostníka) ve stanovené lhůtě, která je definována zákonem, vlastně několika zákony. Když budete chtít zjistit více ptejte se nás na skartační lhůty jednotlivých dokumentů.

II. vlastní výběr dokumentů a dokladů ke skartaci

III. splnění všech zákonných povinností ve vztahu jak ke státnímu archivu, tak v případě podnikatelů, kteří jsou zapsáni v obchodním rejstříku. Dále třídění dokladů a dokumentů na ty, které jsou určené k archivaci a na ty, které jsou určeny ke skartaci

IV. vlastní skartace dokladů a dokumentů, uschování dokumentů v archivu

Data disposal
V textu níže se dozvíte informace spojené s dopravou. Pro převoz nosičů dat používáme uzamykatelné kovové skříňové nástavby nákladních aut REISSWOLF. Můžete si být jisti, že v autech jsou přepravovány jen zaměstnanci společnosti REISSWOLF a žádní lidé do auta nemají přístup. Dopravu zajišťujeme po celé republice a neméně důležitou informací je, že přeprava je "zdarma". Více informací na téma doprava se dozvíte v sekci doprava v menu na levé straně.
Transport
Safety vessels
You can entrust safety vessels from REISSWOLF company with anything that must be disposed without getting disclosed to unauthorised persons. Starting with paper data media (all written documents, incl. folders, drawings, maps, ID cards, bank books, tickets, coupons, etc.) through carbon and magnetic tapes, credit cards, floppy disks, and CD-ROM to microfiches and microfilms.
Obr
RW 70
 • compact
 • ca 30 kg of documents
 • for all types of data media, arrangement in buildings
 • safety lock integrated in the lid, inserting slot in the lid, hinged lid, mobile - 4 small wheels
Obr
RW 240
 • universal
 • ca 100 kg of documents
 • for all types of data media, arrangement in buildings
 • safety lock integrated in the lid, inserting slot in the lid, hinged lid, mobile - 2 large wheels, handle
Obr
RW 350
 • convenient
 • ca 150 kg of documents
 • for paper data media, arrangement in buildings
 • safety lock integrated in the lid, fully hinged lid, mobile - 4 small wheels
More
The company REISSWOLF certificate issued by the liquidation and environmental waste management.
Open

Ikona

Ikona

ČSN EN ISO 9001:2009
ČSN EN ISO 14001:2005
ČSN EN ISO 27001: 2006
Oddělovač

REISSWOLF likvidace dokumentů a dat, s.r.o.
U Dýhárny 1162
278 01 Kralupy nad Vltavou

Email: rw@reisswolf.cz
Phone: (+420) 315 722 821
REISSWOLF DATA SHREDDING
ARCHIVING DIGITALIZATION CERTIFICATES

About company

Our wolfes

People

References to institutions

RW in Europe

Data shredding

Safety vessels

Data disposal

Transport

Cycle of shredding data

Archiving

 

 

Digitization

 

NBÚ certificates

ISO 9001

ISO 14001

ISO 27001

© 2016 REISSWOLF s.r.o. All Rights Reserved, Developed by 5Q
Kontaktujte nás
Děkujeme vám za váš zájem o naše služby v oblasti skratace, archivace a digitalizace. Zavolejte nám nebo napište pro bližší informace.
+420 773 01 02 03
obchod@reisswolf.cz
x
Poptávka
Vyplňte prosím údaje níže. Budeme vás kontaktovat.
Jméno *
E-mail *
Telefon *
Kontrolní řetězec *
Odeslat
Poptávka