Skartace

Společnost REISSWOLF nabízí bezpečnou skartaci dat, která je vhodná pro všechny typy společností a institucí. (živnostníky, malé firmy, velké společnosti, korporace, státní správa a samospráva). Bezpečná skartace je nezbytný proces, který zamezí zneužití dat třetími osobami. Tato služba Vám zajistí bezpečné zničení a to jak účetních dat, smluv tak i elektronických a jiných nosičů dat a informací. U elektronických nosičů informací nestačí data z disku pouze smazat, protože i po smazání na disku fyzicky zůstávají. Nejbezpečnější variantou je využít naše služby demagnetizace a fyzické likvidace daného nosiče informací.

Společnost REISSWOLF nabízí naším zákazníkům profi služby v oblasti skartování. Když využijete naše služby, nebudete muset řešit problémy s expedicí dokumentů určených k likvidaci. Zajistíme přepravu auty a dokumenty bezpečně znehodnotíme. Přístup naší společnosti k přírodě můžete vidět v naší nové brožuře.
Cyklus skartace
Pro společnost REISSWOLF likvidace dokumentů a dat, s.r.o. jsou již řadu let samozřejmostí vysoké bezpečnostní standardy, spolehlivost a kvalita poskytovaných služeb. Více o našich certifikátech se dozvíte zde.
Poptávkový formulář E-SHOP
Systém služeb
Ucelený systém služeb v oblasti likvidace dokumentů a datových nosičů.
 • Pečlivé zjištění požadavků a potřeb zákazníka
 • Navržení optimálního systému řešení likvidace dat
 • Vypracování individuální nabídky
 • Likvidace dokumentů a datových nosičů včetně pevných disků na velkokapacitním drtiči s možností likvidace utajovaných informací
 • Doprava v rámci celé České republiky
 • Provedení nakládky u zákazníka
 • Možnost využití speciálních bezpečnostních kontejnerů
 • Zaměstnanci prověření Národním bezpečnostním úřadem
 • Vystavení certifikátu o provedené likvidaci a ekologickém nakládání s odpady
Individuální přístup
Společnost REISSWOLF přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně. Budeme velmi rádi, když nám zavoláte pro bližší informace nebo využijete možnost vyplnění poptávkového formuláře pro získání nezávazné kalkulace služby, kterou poptáváte. Náš vyškolený personál Vám předá veškeré informace a zeptá se Vás na konkrétní parametry služby kterou poptáváte.
Co skartujeme
V následujícím seznamu najdete typy dokumentů a dokladů, které vám pomůžeme skartovat: dokumenty, občanské a řidičské, průkazy, pasy, platební karty, CD, DVD, hardisky, videokazety, diskety.

Skartace výše uvedených materiálu provádíme s maximální mírou zabezpečení. Pro naší společnost není klišé, že naši zákazníci jsou na prvním místě. Vyzkoušejte nás!
Společnost REISSWOLF přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně. Budeme velmi rádi, když nám zavoláte pro bližší informace nebo využijete možnost vyplnění poptávkového formuláře pro získání nezávazné kalkulace služby.
Poptávkový formulářKontakt
Bezpečnost
Níže najdete čtyři hlavní kroky, které charakterizují proces archivace a skartace

I. uschování dokladů u podnikatele (živnostníka) ve stanovené lhůtě, která je definována zákonem, vlastně několika zákony. Když budete chtít zjistit více ptejte se nás na skartační lhůty jednotlivých dokumentů.

II. vlastní výběr dokumentů a dokladů ke skartaci

III. splnění všech zákonných povinností ve vztahu jak ke státnímu archivu, tak v případě podnikatelů, kteří jsou zapsáni v obchodním rejstříku. Dále třídění dokladů a dokumentů na ty, které jsou určené k archivaci a na ty, které jsou určeny ke skartaci


IV. vlastní skartace dokladů a dokumentů, uschování dokumentů v archivu

Likvidace dat
V textu níže se dozvíte informace spojené s dopravou. Pro převoz nosičů dat používáme uzamykatelné kovové skříňové nástavby nákladních aut REISSWOLF. Můžete si být jisti, že v autech jsou přepravovány jen zaměstnanci společnosti REISSWOLF a žádní lidé do auta nemají přístup. Dopravu zajišťujeme po celé republice a neméně důležitou informací je, že přeprava je "zdarma". Více informací na téma doprava se dozvíte v sekci doprava v menu na levé straně.
Doprava
Sicherheitsbehälter
Den Sicherheitsbehältern der Gesellschaft REISSWOLF können sie alles anvertrauen, was Vernichtet werden muss und nicht in die Hände dritter Personen geraten darf. Von den Papierdatenträgern (alle Schriftstücke, inkl. Ordner, Zeichnungen, Planen, Ausweisen, Sparbücher, Lose, Gutscheine usw.), Karbon- und Magnetbänder, Kreditkarten, Disketten, CD-ROMs bis zum Mikrofilm.
Obr
RW 70
 • Der Kompakte
 • ca. 30 kg Schriften
 • für alle Datenträger, Aufstellung in Gebäuden
 • Sicherheitsschloss im Deckel integriert, Einwurf im Deckel, klappbarer Deckel, mobil – 4 kleine Räder
Obr
RW 240
 • Der Allrounder
 • ca. 100 kg Schriften
 • für alle Datenträgerarten, Aufstellung in Gebäuden
 • Sicherheitsschloss im Deckel integriert, Einwurf im Deckel, klappbarer Deckel, mobil – 2 kleine Räder, Handgriff
Obr
RW 350
 • der Praktische
 • ca. 150 kg Schriften
 • für Papierdatenträger, Aufstellung in Gebäuden
 • Sicherheitsschloss im Deckel integriert, voll klappbarer Deckel, mobil – 4 kleine Räder
Mohr
REISSWOLF -Zertifikat durch die Liquidation und Umweltabfallwirtschaft ausgegeben.
Vorschau

Ikona

Ikona

ČSN EN ISO 9001:2009
ČSN EN ISO 14001:2005
ČSN EN ISO 27001: 2006
Oddělovač

REISSWOLF likvidace dokumentů a dat, s.r.o.
U Dýhárny 1162
278 01 Kralupy nad Vltavou

Email: rw@reisswolf.cz
Telefon: (+420) 315 722 821
REISSWOLF DATENVERNICHTUNG ARCHIVIERUNG DIGITALISIERUNG ZERTIFIKATE

Über uns

Unsere Wölfe

Personales

Links

RW in Europa

Datenvernichtung

Sicherheitsbehälter

Datenvernichtung

Transport

Zyklusdatenvernichtung

Archivierung

 

 

Digitalisierung

 

NBÚ Zertifikate

ISO 9001

ISO 14001

ISO 27001

© 2016 REISSWOLF s.r.o. All Rights Reserved, Developed by 5Q
Kontaktujte nás
Děkujeme vám za váš zájem o naše služby v oblasti skratace, archivace a digitalizace. Zavolejte nám nebo napište pro bližší informace.
+420 773 01 02 03
obchod@reisswolf.cz
x
Poptávka
Vyplňte prosím údaje níže. Budeme vás kontaktovat.
Jméno *
E-mail *
Telefon *
Kontrolní řetězec *
Odeslat
Poptávka